Dnes otvorené 09:00 - 14:00, pohotovosť NON STOP po tel. dohovore na partnerskej klinike PrimaVet, v Rači

+421910430466

Ako sa Ozzy zatúlal

Ako sa Ozzy zatúlal

Príbeh 10 mesačného Ozzyho so šťastným koncom.

10 mesačný Ozzy pred dvomi týždňami ušiel. Celé dva týždne sa túlal po okolitých lúkach a poliach, bol niekoľkokrát zahliadnutý a prešiel vraj viac ako tri okresy. Stres a strach z nových podmienok na život ho nútili utekať pred každým kto mu chcel pomôcť. Zrazu zo psíka, ktorý mal všetko sa stal psík, ktorý musel zápasiť o prežitie, naučil sa chytať myši a nepreberať jedlo, no aj napriek tomu prišiel o 2 kg svojej pôvodnej váhy.

Majitelia Ozzyho zdieľali jeho stratu a žiadali o pomoc na sociálnych sieťach, dokonca vypísali odmenu za jeho nájdenie a aj napriek tomu Ozzy statočne bojoval s cudzím prostredím. Keď bol Ozzy už vyčerpaný, nevládal bojovať a pomaličky rezignoval vzal ho záchranca, ktorý hneď kontaktoval majiteľov.

Po náleze vystrašení a zároveň vďační majitelia hneď kontaktovali našu pohotovosť aby sme vyšetrili Ozzyho, či je v poriadku a okrem vyčerpania, kliešťov a parazitov v stolici s ním nič vážne našťastie nebolo. Po infúzii, vykúpaní a napapaní je z neho opäť šťastný psík.

Dnes je už doma u svojich majiteľov, priberá späť svoju váhu a postupne si zvyká na život ako mal pred týmito hroznými dvoma týždňami.