Dnes otvorené 09:00 - 14:00, pohotovosť NON STOP po tel. dohovore na partnerskej klinike PrimaVet, v Rači

+421910430466

Bola u Nás aj Zorka Czoborová

Bola u Nás aj Zorka Czoborová

Prečítajte si a pozrite sa , ako sa jej u nás páčilo :)

Necenzurovaný text z FB:

 

link je: tu 

Dnes má ,,mama" ????konečne na nás čas Tak sme ju zobrali do našej najobľúbenejšej @superzoo.sk ???? a spravili si babský haf haf shopping deň????????

Zbožňujeme???? tento obchod. Najprv sa len krátko vezieme v aute????????keďže je v meste dobre dostupný???? a vždy ľahko zaparkujeme????...a ide sáááá!????????

Bomba je, že si môžeme samé podľa svojich ňucháčov???????? vyberať. Pod jednou strechou tu nájdeme všetky naše obľúbené dobroty???????????????? hračky???????????? a potreby v najvyššej kvalite????

Jasné, že ,,ňuchnememe" aj do veterinárnej kliniky???? Dr.VET s NAJ-milšou pani doktorkou????‍????????. Tešíme???? sa na ňu, lebo nás vždy privíta mňamkovými???? pamlskami???? Za to jej dovolíme, aby nám pozrela???? ušká????vyčistila zúbky????, prezrela labky, ohmatala brušká a popočúvala srdiečká????????????????????????????????????

No a potom si doprajeme???? rozmaznávanie vo zvieracom salóne VESELÁ LABKA????Starajú sa o nás až tri kaderníčky - stylistky????????‍♀️????‍????
Najprv nás okúpu???? vyfénujú, vyčešú nám vypadnuté chĺpky, ostrihajú nechty, vyčistia ušká....proste sme ready na ,,červený koberec"????????????????????

Tak čo? Už viete kam zobrať vašich?????

Vyhafkajte???? ich doma, že aj vy chcete ísť na také super miesto, kde môžete mať spolu fun ???????????? a nakúpite všetky dobroty????.

A malá rafinovaná rada od hééérečiek Czoboriek!???????? Nezabudnite,
,,nenápadne"???? ňucháčom šťuchnite a zhoďte z regálu aj vaše vysnívané
vianočné???? darčeky????
Snáď im docvakne.
????????????

Tak čo, dáte labku na to????????? Vidíme sa v SUPER ZOO?????????

www.superzoo.sk