Dnes otvorené 09:00 - 19:00, pohotovosť NON STOP po tel. dohovore na partnerskej klinike PrimaVet, v Rači

+421910430466

O nás

Prinášame malú veterinárnu revolúciu :)

Prinášame malú veterinárnu revolúciu :)

...chceme všetkým dokázať, že návšteva veterinára môže byť iná, než ako ste boli doteraz zvyknutí

Sme zohraná partia doktorov a doktoriek, ktorá v minulosti pracovala (podľa nášho skromného názoru :) v najlepších bratislavských veterinárnych pracoviskách a na novom pracovisku by sme chceli byť ku Vám ešte bližšie:

  • ľudským prístupom
  • kvalitným vybavením a našimi skúsenosťami
  • dostupnými cenami
  • otváracou dobou
  • bezproblémovým parkovaním

Ako prví na Slovensku sme otvorili veterinárnu kliniku priamo v obchodnom centre, teda tam, kam často a radi chodievate.

Zároveň ako prví sme otvorili plnohodnotnú kliniku hneď vedľa predajne zvieracích potrieb SuperZoo a zvieracieho salónu Veselá Labka.

Na jedinom mieste teda môžete vybaviť to najpodstatnejšie pre vášho zvieracieho miláčika - aby bol zdravý, sýty a zároveň dobre vyzeral :).

 

Príjemné prostredie je dôležité

Príjemné prostredie je dôležité

Tak ako je návšteva lekára pre ľudí zväčša stresujúca, tak aj návšteva veterinárnej ordinácie zo svojej podstaty vyvoláva u zvieracich pacientov negatívne reakcie.

Príjemným prostredím našej kliniky a ohľaduplným chovaním sa snažíme dokázať majiteľom aj zvieracím pacientom, že tomu môže byť aj inak.

V našej klinike dbáme na vytvorenie príjemného prostredia pre zvieracích pacientov a ich majiteľov tak, aby sme docielili že zvieratká nebudú vystresované a naši doktori sa mohli nerušene venovať pacientovi a jeho problémom.

Pri návšteve u nás určite oceníte aj bezproblémové parkovanie, priestrannú čakáreň, bezplatné občerstvenie pre návštevníkov aj zvieracích pacientov, zvierací salón Veselá Labka a predajňu SuperZoo.

Prečo Dr. Vet

Prečo Dr. Vet

Cieľom veterinárnej kliniky Dr. Vet je najdostupnejšia možná starostlivosť o psov, mačky a ostatné malé spoločenské zvieratá.

V praxi to znamená poskytovanie komplexnej starostlivosti pre domácich miláčikov, vrátane prevencie a liečby v príjemnom prostredí s dobrou dopravnou dostupnosťou, bez dlhého čakania na vyšetrenie, s non-stop pohotovosťou pre naliehavé prípady a s využitím najnovších odborných poznatkov, postupov a technológií.

Naším cieľom je zdravý zvierací pacient a spokojný majiteľ.